Get Adobe Flash player

Про нас

Південноукраїнська організація «Центр філологічних досліджень» – громадська організація, яка об’єднує гуманітаріїв південного регіону. Організація створена колишніми випускниками Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, що прагнуть підтримувати розвиток філологічних наук та розвивати обмін досвідом та ідеями як між кращими студентами-філологами, науковцями, так і між практикуючими фахівцями.

Метою діяльності Центру філологічних досліджень є об’єднання зусиль та інтелектуальних ресурсів навчальних закладів, наукових установ та гуманітарної спільноти у напрямку підвищення якості підготовки мовознавців, літературознавців, перекладачів та кваліфікації викладачів відповідних предметів, створення сприятливих умов для організації наукових дискусій і фундаментальних досліджень у сфері філологічних наук.

Активне дослідження різноманітних аспектів мовознавства та літературознавства здійснюється членами нашого центру у співпраці з іноземними колегами.

Центр має за мету стати форумом для тих, кому небайдуже майбутнє української мови та сучасного літературного процесу як в Україні, так і за кордоном.